Drama pripala gostima: Cibona poslije produžetka savladala Megu (VIDEO)

Košarkaši Cibone su poslije produžetka savladali Megu u 4. kolu ABA lige.

Nakon 40 minuta igre bilo je 91:91, a u dodatnih pet minuta gosti iz Zagreba su dominirali i sasvim zasluženo stigli do trijumfa rezultatom 100:93.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Filip Bundović sa 28, Ivan Majcunić je ubacio 15, Lovro Mazalin 14, a Marko Baković 13.

Na drugoj strani Andrija Grbović je ubacio 17 poena uz devet skokova, Nikola Đurišić 15, Malkolm Kazalon i Ahmad Rori su dodali po 14, a Dragan Milosavljević 11 poena.

Ekipi Mege je ovo četvrti poraz u isto toliko mečeva, a Cibona je na učinku 2-2.

Od 17 časova igraju Split – Cedevita, a večeras u 21 sastaće se Borac i Zadar, dok će Crvena zvezda sutra (18) da ugosti FMP, a Mornar će da bude domaćin Partizanu (21).

MZT je sinoć savladao ekipi Studenski centar sa 92:79, a Budućnost je bila uspješnija od Cedevita Olimpije sa 80:74.