DRAMA U FINIŠU Rudar u sudijskoj nadoknadi došao do pobjede

Rudar Prijedor je u sudijskoj nadoknadi uspio da preokrene rezultat i dođe do pobjede protiv Alfa Modriče 3:2.

Ognjen Jaćimović (Rudar Prijedor)

Alfa Modriča je nakon preokreta savladala Rudar Prijedor na gostovanju 2:1.

Domaći tim je rano poveo. Centaršut Predraga Zekanovića je u gol pretvorio Demir Jakupović.

U Prijedoru se rivali igrali veoma otvoreno. Redale su se prilike pred oba gola a na početku drugog dijela gosti dolaze do izjednačenja. Trener Dario Purić je pogodio sa izmjenom. Draško Kuljanin je u gol pretvorio centaršut Karamanovića.

Nakon toga su oba tima krenula još ofanzivnije. Rudar je tražio pobjedu ali je ostavio previše prostora u defanzivi što su gosti kaznili u 71. minuti kada je kontranapad realizovao Nemanja Kojić.

U sudijskoj nadoknadi rezervisti Ilija Danilović i Ognjen Jaćimović su postali junaci Rudara. Defanzivac prijedorskog tima je prvo asistirao Ognjenu Jaćimoviću za izjednačenje, da bi isti igrač zatim minut kasnije postigao i drugi gol za važnu pobjedu.