DRAMA U KRUŠEVCU Marin pogodio u posljednjim sekundama

Crvena zvezda je u sudijskoj nadoknadi došla do pobjede u Kruševcu. U posljednjim trenucima Marko Marin je pogodio iz slobodnog udarca za 1:0 i savladao do tog momenta sjajnog Marka Miloševića. Beogradski tim je tokom meča imao potpunu inicijativu, odnos udaraca je bio 22:1 u korist gostiju, ali su do tri boda došli tek u posljednjim sekundama meča.

FOTO FK CRVENA ZVEZDA

Crvena zvezda je u šestoj minuti zatresla mrežu domaćeg tima, ali je sudija poništio gol Miloša Degeneka zbog nedozvoljene pozicije. Gosti su oštećeni kada sudija Bojan Nikolić nije vidio udaranje El Fardu Bena bez lopte u kaznenom prostoru. Bjeloš je laktom oborio napadača Zvezde ali je prošao bez opomene.

Naredno uzbuđenje je bilo u 32. minutu, kada je Mateo Garsija krenuo sam prema golu, a Tomislav Pajović je u posljednji tren uspeo da iznese loptu i spreči dobru šansu. Nekoliko minuta kasnije, Milunović je najprije neuspješno asistirao Boaćiju.

U nastavku potpuna dominacija Zvezde koja to nije uspjela da kruniše golom sve do finiša. Prvo je Milan Pavkov iz izgledne situacije u 69. minutu pogodio prečku, da bi zatim tri minuta kasnije udarac Njegoša Petrovića zaustavila stativa.

Beograđani su u 77. minutu imali šansu iz penala. U kaznenom prostoru Napretka oboren je Ben. Krilni napad Zvezde je preuzeo i poslao loptu preko gola. I kad su svi očekivali kraj i neriješen rezultat, Marko Marin je majstorski pogodio iz “slobodnog udarca”.