Fudbaleri Olimpije SAVLADALI ekipu Borca: Domaćinima prvo, gostima drugo poluvrijeme

Fudbaleri Olimpije savladali su sa 3:2 ekipu Borca u prijateljskom susretu odigranom na stadionu ŽAK u Ljubljani. Domaći su poveli u 8. minutu golom Lupete iz sumnjive ofsajd situacije što je izazvalo proteste Banjalučana.

FOTO D.BASARA/RAS SRBIJA

Dva minuta kasnije na sredini terena oštro je fauliran Vladan Danilovic, trener Darko Vojvodić je protestovao kod glavnog sudije Asmira Sagrkovića koji mu je pokazao put na tribine.

Strateg Borca je nastavio sa verbalnim ratom sa arbitrom i tek poslije tri minuta je napustio klupu. Na 2:0 povisio je Savić u 16. minutu, a Putinčić je u 29. postigao treći gol za domaće.

U 70. minutu hosti su ostali sa igračem manje pošto je zbog nešto oštrijeg starta isključen mladi Marko Kujundžić, čini se prestrogo.

Ipak, to nije obeshrabrilo igrače Borca koji su preko Bajića u 81. i Popovića u 88. smanjili na konačnih 3:2.