GOL ZA PAMĆENJE Lovren opet meta ismijavanja navijača Liverpula (VIDEO)

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren postigao je sjajan gol u derbiju ruskog prvenstva, doduše poslao je loptu u mrežu sopstvenog tima.

U 19. kolu ruske lige Zenit je savladao Spartak 3:1, a sve golove na meču postigli su domaći igrači

Zenit je poveo golom Azmuna u 8. minuti. Spartak je izjednačio u 22. minuti i to nespretnom i nesrećnom reakcijom reprezentativca Hrvatske.

Lovren je naime želio da grudima smiri loptu i doda je golmanu. Umjesto toga lobovao je saigrača i postigao autogol o kojem se priča u Evropi. U tome prednjače navijači Liverpula koji ističu da samo hrvatski defanzivac može i da pomisli da ovo uradi.

Ipak to nije poremetilo njegov tim. Zenit je golovima Rakitskog i Dzjube u drugom dijelu došao do pobjede.