GOLMAN MARTINEZ JUNAK Argentina poslije penala izborila finale Kupa Amerike i duel sa Brazilom (VIDEO)

Ljubitelji fudbala imaće priliku da vide poslasticu u finalu Kupa Amerike, pošto će se u borbi za trofej sastati Brazil i Argentina.

“Gaučosi” su u uzbudljivom polufinalnom susretu poslije penala savladali Kolumbiju sa 4:3 (1:1), a junak je bio golman Emilijano Martinez koji je zaustavio čak tri udarca sa bijele tačke.

Prethodno je Lautaro Martinez na asistenciju Lionela Mesija u sedmom minutu donio vođstvo Argentincima, a izjednačio je Luis Diaz u 61. minutu.

Podsjetimo prethodno je Brazil u polufinalu s minimalnih 1:0 savladao reprezentaciju Perua.

Finale je na rasporedu u nedjelju u dva časa ujutro po našem vremenu, a 24 sata ranije biće odigran susret za treće mjesto.