GOSTI OPASNIJI Bez golova u duelu BiH i Crne Gore, Petev ima razloga za brigu

Prijateljski duel reprezentacija BiH i Crne Gore završen je bez pobjednika i golova (0:0).

Selektor Ivajlo Petev ima razloga za brigu pošto igrači koji su dobili priliku u izostanku najboljih nisu prikazali gotovo ništa, što se ne može reći za izabranike Miodraga Radulovića na drugoj strani.

Prvu veliku priliku imali su gosti u 11. minutu, Tomašević je pokušao, ali je lopta pogodila prečku.

U 23. minutu pokušao je i Bećiraj, ali je lopta poslije njegovog udarca glavom otišla za malo pored gola.

Jedinu pravu šansu u prvom poluvremenu domaći igrači su imali u 32. minutu kada je Krunić iz teške situacije pokušao glavom, ali je golman Dragojević odlično reahovao i sačuvao mrežu.

U drugom poluvremenu nije bilo uzbuđenja sve do 66. minuta kada je Hakšabanović pokušao da lobuje Šehića, ali je za malo bio neprecizan.

Pet minuta kasnije stopostotna šansa za Crnu Goru, ali je Šehić sa dvije sjajne intervencije zaustavio udarce Jankovića i Osmajića, a to je ujedno bilo sve vrijedno pomena.