HRVATSKA SE PROVUKLA NA STARTU KVALIFIKACIJA Vicešampion svijeta NAKON PREOKRETA slavio protiv Azerbejdžana

Fudbalska reprezentacija Hrvatske kvalifikacije za plasman na Evropsko prvenstvo počela je pobjedom protiv Azerbejdžana. Međutim, da bi došli do tri boda aktuelni svjetski vicešampioni su se propisno namučili.

Gosti su “zaledili” Maksimir u 19. minutu kada je Šejdajev prošao po desnoj stranu, ušao u šesnaesterac i topovskim udarcem pogodio mrežu. Hrvatska do izjednačenja dolazi u 44. minutu golom Barišića nakon velike gužve i mnogo sreće u šesnaestercu.

Igrao se 79. minutu kada je Kramarić primio loptu na lijevoj strani, uslijedio je sjajan dribling i precizan šut za konačnih Hrvatska Azerbejdžan 2:1