INCIDENT NA MEČU Sudija nokautirao navijača koji je ušao na teren (VIDEO)

Linijski sudija se na fudbalskom meču brazilske amaterske lige efektno obračunao sa drskim navijačem, koji je preskočio ogradu i ušao na teren, tako što ga je nokautirao jednim udarcem.

Igrala se 82. minuta i domaćin Atletiko Itumbiara je gubio sa 4:2 od Baurua kada je lokalni huligan, sa psovki i gađanja, prešao na direktan obračun.

Spustio se niz ogradu, unio sudiji u lice i odgurnuo ga. Odmah je uslijedio odgovor u vidu desnog krošea, poslije kojeg navijač ostaje da leži uz aut-liniju.

Uslijedila je burna reakcija domaće publike, koja je krenula da preskače ogradu, a utakmica je nastavljena 30 minuta kasnije, tek nakon okršaja na terenu u kom su učestvovali i igrači.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, dok se nokautirani navijač poslije nekog vremena oporavio i sam napustio teren.