Hronika

ISTRAGA U TOKU Bačena bomba na sarajevski kafić, oštećeno više objekata

Od eksplozije bombe bačene na ugostiteljski objekat "Mjuzik" u sarajevskom naselju Pofalići, osim ovog objekta, oštećen je i jedan automobil, ali i susjedni objekat "Burger doner".

ISTRAGA U TOKU Bačena bomba na sarajevski kafić, oštećeno više objekata
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Portparol MUP Kantona Sarajevo Mersiha Novalić rekla je za Srnu da nije bilo povrijeđenih i da će po okončanju uviđaja biti utvrđene okolnosti ovog slučaja.

– Policijska uprava Novo Sarajevo je obaviještena jutros u 9.40 časova da postoje oštećenja, nastala tokom noći, na jednom vozilu i portalu ugostiteljskog objekta. Nakon uviđaja će biti utvrđeno kako je došlo do oštećenja – rekla je Novalić.

Prijavljena oštećenja nastala su sinoć, dok je juče ujutru bačena bomba i na sarajevski klub “Akva” koja nije eksplodirala.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu