Podsetimo, Aleksandra Đ. se sumnjiči da je svoje tek rođeno dijete ubila, umotala ga u ćebe i ostavila u zamrzivaču u stanu koji je iznajmljivala.
Nakon toga je, navodno, poslala drugarici fotografiju mrtvog novorođenčeta. Ubrzo je policija dobila operativna saznanja o mogućem čedomorstvu, prenosi Blic.
– Aleksandra Đ. je ubrzo privedena u lokalnu policijsku stanicu. Po ustaljenoj proceduri ona je poligrafski ispitana i tom prilikom je odgovorila netačno na nekoliko pitanja – kaže dobro obavješten izvor Informera iz istrage.
Prema njegovim riječima, Aleksandra Đ. nije odgovorila tačno na pitanja u vezi bebe i pokušala je da prikrije zločin.
– Međutim nakon pritiska policajaca ona je popustila i do detalja ispričala kako je presudila svom tek rođenom djetetu – dodaje izvor.
Podsjetimo, Aleksandra Đ. ima još petoro maloljetne djece koje je poslije zločina preuzeo Centar za socijalni rad i smjestio ih u hraniteljske porodice.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu