Junajted i Milan pucali 26 penala

Fudbaleri Mančester Junajteda i Milana izveli su čak 26 penala na utakmici Međunarodnom Kupa Šampiona.

Inače, meč je završen neriješenim rezultatom 1:1 . Sančez je pogodio u 12 minuti za Junajted, a tri minuta kasnije Suso je donio izjednačenje Milanu. Kako do kraja nije bilo golova pobjednika su odlučili penali a pojedini igrači su morali dva puta da šutiraju sa bijele tačke. Junajted je na kraju slavio sa 9:8.

Za Mančester Junajted su pogađali Pereira i Erera po dva puta,  Sančez, Smoling, Tuanzebe, Fosu-Mensah i Darmijan, dok su neprecizni bili MekTomini, Žoel Pereira, Baji i Hamilton.

Sa druge strane Čalhanoglu je pogodio dva puta, Kesi, Rejna, Kalabrija, Kalinić, Musakio i Antoneli po jednom, dok su neprecizni bili Borini, Suso, Romanjoli, Mauri i Kesi.