JUNAJTED KORAK DO CILJA Ronaldo pogurao "đavole" ka nokaut fazi Lige šampiona

Mančester Junajted je pobiejdio Viljareal u petom kolu grupe "F" Lige šampiona i došao na korak do plasman u nokakut fazu ovog takmičenja. Fudbaleri Bajerna pobijedili su Dinamo Kijev rezultatom 2:1, a ovim trijumfom Bavarci su samo potvrdili plasman u nokaut fazu Lige šampiona.

Mančester se dugo mučio protiv viljareala, a onda je uslijedila majstorija Kristijana Ronalda. Iskoristio Portugalac veliku grešku Geronima Ruljija, a onda lob udarcem doneo prednost “crvenim đavolima”.

U 90. minutu Mančester je potvrdio pobjedu golom Sanča na asistenciju Fernandeza. U 91. minutu Nemanja Matić je ušao u igru i zamijenio Kristijana Ronalda.

U drugom meču Bajern je pobijedio Dinamo Kijev u gostima sa 2:1, a prvi pogodak je bio remek djelo Roberta Levandovskog.

Poljski napadač je sjajno pratio situaciju u kaznenom prostoru i “makazicama” savladao golmana Dinama! Na dva nula povisio je Koman u 42. minutu, a gol za Dinamo Kijev postigao je Garmaš u 72. minutu.