KAKAV PREOKRET Zvezda gubila 0:2 i uspjela da prođe u Kupu Srbije

Sjajan meč u Kupu Srbije! Crvena zvezda je nakon preokreta savladala Zlatibor sa 4:2 i to nakon što je do 71. minuti gubila 0:2.

Ipak, do kraja uspjeli su da naprave preokret i plasiraju se u osminu finala.

Crvena zvezda je u prvom dijelu diktirala ritam, stvarala šanse i gubila.

Beograđani su propustili četiri sjajne šanse da dođu u prednost dok je Zlatibor poveo iz prvog ozbiljnog napada.

Petronijević je centrirao, na loptu naletio Vasilije Janjić i pogodio.

Prije toga Zvezda je imala prečku Falćinelija u 20. minuti, šanse za Spiridonovića i Boaćija kada je odlično intervenisao Čubraković.

U 50 minuti čuvar mreže gostiju je sjajno zaustavio udarac Boaćija, a onda je uslijedio novi šok za domaće.

Uroš Miloradović je u 56. minuti zahvatio centaršut Janjića i povećao prednost gostiju.

Odbrana Zlatibora je pokleknula tek u 71. minuti. Mirko Ivanić je pokrenuo akciju, a Italijan Falćineli je ostavio loptu saigraču koji je pogodio.

To je dodatno pokrenulo Zvezdu koja brzo dolazi do izjednačenja, a nakon ubacivanja Milunovića najbolje se snašao Vukanović.

Pritisak Zvezde se isplatio u 83. minutu.

Nakon velike gužve u šesnaestercu se najbolje snašao Radovan Pankov koji je petom poslao loptu u mrežu.

Nakon toga se raspala igra gostiju a mladi Andrija Radulović je riješio sve dileme sjajnim udarcem u 87. minuti.