Kiks Zvezde: Vojvodina odnijela bod u derbiju igranom u čast Siniše Mihajlovića (FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su neriješeno sa Vojvodinom na startu proljećnog dijela prvenstva Srbije (1:1).

Crvena zvezda igrala derbi meč sa Vojvodinom

I pored ovog neočekivanog rezultata aktuelni prvak Srbije ima veliku prednost u odnosu na drugoplasirani Partizan. Crveno bijeli trenutno imaju 11 bodova viška.

Sve vrijedno spomena u meču na stadionu “Rajko Mitić” viđeno je u prvih 45 minuta. Gosti iz Novog Sada su poveli golom Uroša Kabića u 25. minutu, dok je izjednačenje donio Aleksandar Katai sjanim golom tri minute kasnije.

Podsjetimo ovaj meč je igran i u čast nedavno preminulog Siniše Mihajlovića koji je u bogatoj karijeri igrao za oba crveno – bijela tima.