KKI VRBAS KREĆE SA TAKMIČENJIMA Osvojiti Kup, najviše ambicije i u prvenstvu BiH

Članovi Košarkaškog kluba invalida „Vrbas“ vraćaju se u takmičarski pogon. Banjalučani će u subotu, 26. septembra u Sportskoj dvorani Borik (početak u 12 časova) odigrati finale Kupa BiH protiv ekipe KIK Una-Sana iz Bihaća.

Banjalučani najavljuju pohod na trofej poslije čega im slijedi nova sezona prvenstva BiH u kojem će ekipa takođe imati visoke ambicije.

– Poslije šest mjeseci se vraćamo na teren, a nadamo se pobjedi i osvajanju Kupa BiH. To je naš prvi cilj, a potom se okrećemo šampionatu u kojem takođe priželjkujemo još jednu titulu. Ponosni smo na cijeli napredak našeg kluba kao i na svemu što smo dosad postigli – poručio je Marinko Umičević, predsjednik Košarkaškog kluba invalida Vrbas.

Prvo kolo šampionata BiH košarke u kolicima na programu je u nedjelju, 27. septembra. Rival Banjalučanima biće Bosna iz Zenice, a susret se igra u Sportskoj dvorani „Obilićevo“ sa početkom od 12 časova.