KONAČNO ZAIGRAO KAKO SE OD NJEGA OČEKIVALO Karleuša ga otpratila s Instagrama, Tošić ZABIO GOL

U kineskoj Superligi igra se šesto kolo, a ekipa Gvangžua, koju sa klupe predvodi Dragan Stojković Piksi, danas igra na gostovanju protiv ekipe Đangsu Suninga.

Meč je počeo od 11:30, a trenutni rezultat ne meču je 3:1 za domaćina. Eder je rano donio prednost domaćinu, a u zadnje vrijeme toliko dugo spominjani Duško Tošić je izjednačio rezultat već u 12. minutu meča na asistenciju Sabe.

Domaći su vrlo brzo preko Teišeire ponovo poveli, a već u 26. minutu meča povećali prednost.

U prethodna dva kola Tošića nije bilo u sastavu, danas se vratio na sjajan način.

Sve ovo se dešava za vrijeme velikog skandala i otkrića da se Jelena Karleuša i Duško Tošić iz nekog nepoznatog razloga više ne prate na Instagramu.

Izgleda da je Dušku laknulo poslije svega i konačno je zaigrao onako kako su od njega svi očekivali, piše Avaz.