KORAK KA TITULI Blažević riješio derbi u Krupi

Fudbaleri Krupe napravili su veliki korak ka tituli šampiona. U derbiju kola savladali su Slobodu Novi Grad 1:0 i tako stekli četiri boda prednosti u odnosu na rivala.

Pobjednik je riješen već u drugoj minuti kada se u strijelce upisao Emanullah Blažević koji je u sjajnoj formi. Krupa se zatim orjentisala na odbranu i pokušavala iz kontri, a Mrzić je u 13.minuti opasno zaprijetio.

Domaći tim je zatim u potpunosti preuzeo igru, stvorio još neke šanse a onda je sviran sumnjiv penal za goste. Ipak Ljubiša Kovačević ga nije realizovao i šutirao je preko gola.

U nastavku su gosti još jednom tražili penal nakon što je oboren Alvarez, a zatim su u finišu meča krenuli svim silama ka golu domaćeg tima. Međutim nije bilo promjene rezultata.