KRAH BORCA Banjalučani izgubili u Ljubuškom, ostali bez Kupa, izmiče i prvenstvo

Rukometaši Borca poraženi su od Izviđača u Ljubuškom rezultatom 30:26 . Ovaj poraz najvjerovatnije znači i oproštaj od šampionske titule, u kojoj će Banjalučani sa astronomskim budžetom, najvjerovatnije, ostati bez ijednog trofeja.

Poslije 30 minuta igre domaći tim imao je prednost od dva gola. Nakon što je Vućićević iskoristio sedmerac, smanjio na samo gol zaostatka Jozinović je pogodio za konačan reziltat prvog poluvremena (13:11).

Serijom 4:0 Borac otvara drugi dio igre, a Banjaliučani su poslije gola Milićevića, dvadeset minuta prije kraja imali pet golova viška (20:15).

Činilo se tada da će Borac osvojiti bodove u ovom meču, vrijedne titule, međutim, Izviđač je uzvratio serijom 4:0, a u 51. minutu već je bilo nerješeno.

Domaći tim je do kraja novom serijom došao do prednosti i osvojio važne bodove u borbi za titulu, a Banjalučane poslao u izuzetno neuspješnu sezonu.

Izviđač sada ima 46 bodova dok je na drugom mjestu Borac sa dva boda manje.