KRAJ ZA ČUKARIČKI Nada trajala do 4. minuta, Molde bez problema u narednu rundu kvalifikacija za LE

Fudbaleri Čukaričkog eliminisani su iz kvalifikacija za Ligu Evrope. Nakon što su u prvom meču protiv Moldea odigrali neriješeno 0:0 u gostima, u revanšu su poraženi sa 3:1.

Nije dobro počelo za Čukarički s obzirom da su Norvežani golom Omoijuanfa došli u vođstvo već u četvrtom minutu, a u 38. Eikrem je povisio na 2:0 što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Ovo je za Čukarički bila gotovo bezizlazna situacija jer su za prolaz dalje morali postići tri pogotka, a da ne prime nijedan, s obzirom na to da bi ih svaki remi eliminisao iz Evrope.

Krenuli su domaći naprijed u drugom poluvremenu, Molde je strpljivo čekao svoju šansu i dočekao je u 78. minutu kada je Knudson pogodio sa 3:0 i končanu eliminaciju “Čuke”.

Do kraja domaći tim uspio je sačuvati čast pogotkom Kajevića u 82. minutu, a ovo je bio i konačan rezultat meča.