KRAJINOVIĆ SJAJAN Srpski teniser u drugom kolu Mastersa u Rimu

Filip Krajinović nastavio je sa sjajnim partijama, a u prvom kolu Mastersa u Rimu upisao je sigurnu pobjedu.

Krajinović je na startu ovog turnira pobijedio Kanađanina Feliksa Ožea Alijasima sa 2:0, po setovima 6:4, 7:5.

Dobro je Filip otvorio meč, i već u trećem gemu došao do brejka za vođstvo od 2:1 da bi u sedmom još jednom oduzeo protivniku servis za 5:2. Do kraja ovog seta Kanađanin je došao do jednog brejka, ali to nije bilo dovoljno da ugrozi ovaj dio igre.

U drugom setu viđena je veća borba, oba igrača su do rezultata 5:5 bila sigurna na svoj servis, a onda je Krajinović došao do brejka, da bi u narednom gemu iskoristio prvu meč loptu.

Naredni protivnik Filipa Krajnovića je Kajl Edmund koji je slobodan u prvom kolu.