Krunić: Mladost je više željela pozitivan rezultat, ne znamo sačuvati vođstvo

Nakon remija Krupe i Mladosti iz Doboja kod Kaknja, trener Krupe Branislav Krunić nije mogao biti zadovoljan jer je njegova ekipa prokockala prednost od 2:0 i propustila nekoliko ozbiljnih prilika za postizanje gola.

-Ekipa Mladosti je više željela da ostvari pozitivan rezultat i oni su u tome uspjeli. Mi smo fudbalski više pokazali, u porvom poluvremenu smo poveli sa 2:0 i već u trećoj utakmici  zaredom  nam se dešava da kada povedemo igrači nemaju vjeru u sebe i sigurnost i jednostavno kao da prestanu igrati poslije vođstva. Moramo raditi da ispravimo greške ali za to će biti potrebno vrijeme. U nekim situacijama nemamo ni sreće. Pri rezultatu 2:0 i 2:1 smo imali prilike iz kontranapada ali nismo uspjeli da ih iskoristimo. Na kraju Mladost je jedan gol postigla iz rikošeta, drugi je bio zaista lijep ali ako je gledati po šansama mislim da smo mi zaslužili pobjedu rekao je Krunić.

Na drugoj strani trener Mladosti Nermin Šabić bio je zadovolja sa remijem do kojeg je njegov tim došao u samoj završnici.

-Možemo biti zadovoljni jer smo imali dva gola nedostatka. Krupa je uspjela doći do prednosti, a mi smo djelovali bez ikakve energije u prvom dijelu . Mogu čestitati svojim momcima na zalaganju u drugom poluvremenu. Mi smo, koliko je to Krupa dopustila, dominirali u drugom poluvremenu i mislim da nam je ovaj rezultat podstrek za naredne utakmice. Mislim da nam je ovo dobro došlo i siguran sam da ćemo uspjeti da se podignemo – rekao je Šabić.