KRUPA JESENJI ŠAMPION Perović sa dva pogotka donio radost timu iz Kanjona Vrbasa

Fudbaleri Krupe jesenji su šampioni u Prvoj M:tel ligi Republike Srpske. Krupa je u utaklmici 15. kola pobijedila Željezničar Sport tim sa 2:1.

Krupa je zaprijetila već u osmom minutu. Poslije dobre akcije domaćeg tima Đekić je loptu primio na desnoj strani , izašao je jedan na jedan sa golmanom Stuparom, međutim, šutirao je direktno u njega.

Nastavili su domaći sa terenskom inicijativom, a on aim se isplatila u 14. muinutu. Ponovo se na desnoj strani dobro snašao Đekić, međutim, umjesto da šutira vratio je loptu do Perovića, a najbolji strijelac Krupe je šalje u mrežu za vođstvo od 1:0.

U 32. minutu krupa je uduplala vođstvo, strojelac je ponovo bio Perović. Ovaj put Blažević je prošao po lijevoj strani i vratio povratnu loptu a najbolji strijelac Krupljana ponovo je odlično intervenisao.

Gostujući tim smanjio je na 2:1 u 50. Minutu. Šutirao je je Bilal iz slobodnog udarca sa nekih 30 metara. Lopta je pogodila živi zid i prošla kroz njega, a najprisebniji je bio Račić koji je sa nekih deset metara precizno šutirao i pogodio mrežu Krupe.

u 73. minutu velika prilika Krupu, Đekić je ubacipo sa desne strane, a na taj pas zakasnio je Perović, a u nastavku je i Blažević loše reagovao, pa je rezltat ostao nepromijenjen.

Još jednu stopostpotnu priliku za domaći tim propustio je Ćekić u 90. minutu, izašao je sam pred golmana Stupara, ali je loše šutitao pa je lopta otišla preko gola.

U 93. minutu zbog prekršaja nad Perovićem Jević je dobio drugi žuti karton, pa su gosti meč završili sa igračem manje.

Rezultati 15. kola: Krupa – Željezničar Sport tim 2:1, Zvijezda 09 – Sutjeska 2:1, Sloboda – LJubić 3:1, Slavija – MOdriča Alfa 4:0, Kozara – Borac KD 1:2, Tekstilac – Podrinje 3:1, Budućnost – Drina Zvornik 0:0, Omarska – Sloga Doboj (sutra).