KUP SRPSKE Krupa prošla Modriču, Slaven opet iznenadio

Krupa je izborila plasman u četvrtfinale Kupa Republike Srpske nakon što je u jednom od derbija faze savladala na gostovanju Alfa Modriču 2:1.

Gosti su poveli u 11. minutu kada je domaći mrežu zatresao Adonis Bilal. Na startu drugog dijela Krupa je krunisala inicijativu golom Stefana Nikolića. Domaći se nisu predavali pa je u 73.minutu pogodio Stefan Trivan.

Mnogo uzbuđenja bilo je u Zvorniku gdje je Drina vodila 2:0 protiv prvoligaša Podrinja. Ipak ekipa iz Janje je uspjela da dođe do neriješenog rezultata 2:2, pa su na kraju odlučili penali u kojima su bili bolji domaći.

Tekstilac je opravdao ulogu favorita na gostovanju u Bratuncu i slavio je 6:3, a gledaoci su uživali u veoma dobroj predstavi sa puno golova..

Rezultati: Alfa Modriča Krupa 1:2 (0:1), Bratstvo – Tekstilac 3:6(1:3), Velež – Borac (K.Dubica) penalima 4:2 (1:1, 0:0), Slaven  – Borac (Šamac) 2:0(0:0) , Rudar 1925 – Zvijezda 09 0:3 (0:0),  Drina– Podrinje penalima 7:6 (2:2, 2:1), Ljubić-Radnik 2:6 (2:3). 30. oktobar: Rudar Prijedor – Borac.