LA može da zaboravi Ibru, Joveljić teroriše! Brži je od VAR-a, komentatori se smijali do suza (VIDEO)

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija vratili su se na impresivan način na pobjednički kolosek, nakon tri uzastopne utakmice bez slavlja, pobijedivši na svom terenu Montreal sa 4:0.

Ovaj meč donio je još jedan pogodak potencijalnog srpskog reprezentativca Dejana Joveljića, što je bio njegov peti na posljednje četiri utakmice.

U LA mogu da zaborave na Zlatana Ibrahimovića, sada je tu Jovelja.

Srpski napadač je u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena bio precizan sa bijele tačke, čime je duplirao prednost tima iz Kalifornije koju im je već nakon osam minuta igre doneo Čičarito Ernandez.

Posebno je zanimljivo što je Joveljić nonšalantno išao sa loptom ka penalu dok se još gledao VAR, znao je da će biti kazneni udarac i tome su se komentatori smijali do suza.

U drugom poluvremenu viđena su još dva pogotka u mreži gostiju iz Kanade, a dvostruki strijelcac bio je Raveloson, prenosi Sportal.