LAJOVIĆ U FINALU UMAGA Karuso predao meč srpskom teniseru nakon prvog seta

Dušan Lajović, srpski teniser igraće u još jednom ATP finalu pošto mu je večeras u polufinalu turnira u Umagu Italijan Salvatore Karuso predao meč nakon prvog seta u kojem je Duci bio bolji i slavio sa 7:5.

Karuso je prvi došao do brejka za vođstvo od 2:1, ali Lajović nije odustajao. Iako je imao zaostatak od jednog brejka, konstantno je pritiskao Italijana koji je vodio sa 5:3. Međutim, srpski teniser do kraja prvog seta uspio je da osvoji četiri vezana poena i uz dva brejka doće do pobjede u prvom setu nakon 54 minuta.

Pauza između dva seta trajala je četiri minuta, a onda je Karuso, koji je očigledno imao problema sa povredom, odlučio da prekine meč.

Dušan Lajović sutra će u finalu igrati protiv Mađara Atile Balaša koji je danas pobijedio srpskog igrača Lasla Đerea. Biće ovo sjajna prilika za osvetu!