LOŠE VEČE BJELICE Golden Stejt ipak slavio (VIDEO)

Nemanja Bjelica nije imao veče u NBA, ali je Golden Stejt zabilježio i treću pobjedu. Voriorsi su na gostovanju kod Sakramenta trijumfovali 119:107

Stef Kari je bio najefikasniji u pobjedničkoj ekipi. Ubacio je 27 poena (9/23 iz igre, 4/15 trojke), uz sedam skokova i 10 asistencija.Pet poena manje dodao je Pul, Endru Vigins je postigao 17.

Bjelica je na parketu proveo 10 minuta i postigao samo dva poena, uz tri skoka i po jednu asistenciju i ukradenu loptu. Promašio je svih pet pokušaja iz igre, a jedine koševe ubacio je sa linije za slobodna bacanja.

Golden Stejt je jedina ekipa sa učinkom 3-0 u Zapadnoj konferenciji, dok je Sakramento na 11. poziciji sa jednom pobedom i dva poraza.

Aleksej Pokuševski i dalje ne dobija pravu priliku, a njegova Oklahoma nastavlja sa porazima. Tander je doživio i treći uzastopni neuspjeh, ovoga puta na svom terenu protiv Filadelfije, 115:103.

Pokuševski je na parketu proveo tek nešto manje od šest minuta i za to vrijeme zabiležio četiri poena (2/5 iz igre, 0/1 trojke), uz jedan skok, asistenciju, blokadu i izgubljenu loptu.