LOŠE ZA PARTIZAN AZ opet ubjedljiv protiv Astane

Loše vijesti za fudbalski klub Partizan iz Kazahstana. AZ Alkmar je rutinski slavio na gostovanju protiv Astane sa 5:0 i sad ima dobru situaciju pred dva posljednja kola i rasplet u grupi L.

FOTO EPA/ROY LAZET

Holanđani su odigrali veoma dobar meč na gostovanju i lako su savladali indisponiranog domaćina te došli do druge pobjede nad ovim timom. U prvom je bilo čak 6:0. Gosti su poveli u 34. minutu kada je Boadu zatresao mrežu Astane.

U nastavku je Midtsjo sjajnim udarcem sa preko 20 metara povećao prednost u 52. minuti , da bi ubrzo nakon toga sjajnu kontru gostiju u gol pretvorio Idrisi. Uprkos velikoj prednosti, AZ Alkmar je nastavio sa dobrom partijom pa je do kraja meča još dva puta zatresao mrežu domaćih i to Hacidiakos i Boadu.