MAGIJA KATAIJA Gol Mladosti naljutio Zvezdu

Crvena zvezda je nastavila sa sjajnim partijama u prvenstvu Srbije. Beograđani su na svom terenu savladali Mladost sa 4:1 i tako zadržali devet bodova prednosti u odnosu na Partizan.

Beograđani su od starta diktirali ritam, stvarali šanse ali su gosti prvi došli do gola. Saša Jovanović je istrčao kontru i završio je na majstorski način. Bocnuo je loptu i lobovao Borjana.

Taj gol kao da je naljutio domaći tim koji je za samo šest minuta preokrenuo rezultat. Prvo je u 39. minuti nakon kornera Milunović bio najviši u skoku. Odmah je uslijedio novi šok za goste.

Gelor Kanga se odlično snašao i postigao drugi gol. U finišu Zvezda je pokazala koliko je opasna iz prekida. Nakon kornera Pavkov je bio najviši u skoku i Beograđani su stekli veliku prednost.

Na startu drugog dijela sjajan potez Aleksandra Kataija. Prevario je maestralno čuvare i dodao do Veljka Nikolića kojem je preostalo da ubaci loptu u mrežu. Nakon toga je domaći tim spustio ritam.