MAJSTORIJE NA MARAKANI Zvezda raspucana pred Pjunik (VIDEO)

Crvena zvezda nastavlja da melje rivale u prvenstvu Srbije! Beograđani su sjajnom partijom u drugom dijelu slomili Radnik sa čak 6:0 i tako na sjajan način najavili duel protiv Pjunika u Ligi šampiona.

Beograđani su tako ostali maksimalni a vječitom rivalu su nakon četiri kola pobjegli i imaju sedam bodova viška.

Zvezda je pokazala svoju snagu u duelu protiv rivala koji im je pršle sezone nanio jedini poraz u šampionatu. Seriju golova otvorio je Mirko Ivanić u 12 minuti nakon sjajnog dodavanja Aleksandra Pešića.

Nakon dvije prečke, Beograđani Kataija, u 64.minuti majstorija Kingsa Kangve. Izlomio je svg čuvara a onda sjajnim udarcem zatresao mrežu.

Nakon toga se domaćem timu sve otvorilo. Prvo je pogodio Katai u 71.minuti da bi Ivanić odlično asistirao Pavkovu koji je tako došao do petog gola u sezoni.

Zvezda nije popuštala igrači su željeli da se dokažu treneru, pa je Ibrahim Mustafa izborio penal koji je u 83.minuti realizovao Gelor Kanga. Na kraju je i Osman Bukari u 84.minuti pobjegao čuvaru i došao do gola i postavio konačnih 6:0.

Beograđani u srijedu igraju prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona i dočekaće Pjunik na stadionu Rajko Mitić.