MEČ PUN PREOKRETA Hiroš rastužio Radnik

Fudbaleri Radnika poraženi su na gostovanju u Doboju kod Kaknja. Amer Hiroš je u posljednjih deset minuta srušio nadu bijeljinskog tima da može doći do bodova i donio pobjedu 3:2.

FOTO SINIŠA PAŠALIĆ/RAS SRBIJA

Domaći su poveli u 23. minuti kada je Nedim Hadžić pogodio na odličnu asistenciju Hiroša. Igrač Mladosti je sjajno prošao asistirao saigraču kojem je ostao lakši dio posla da ubaci loptu u mrežu Dalibora Kozića.

Međutim ubrzo je uslijedilo izjednačenje. Nedim Mekić je postigao još jedan sjajan gol. U 31.minuti  sa ivice šesnaesterca je sjajno šutirao i donio izjednačenje.

U drugom dijelu gosti dolaze do preokreta. U 64. minuti Velibor Đurić je odlično odigrao dupli pas sa Vladimirom Bradonjićem, a mladi krilni igrač je iskoristio odličnu loptu i pogodio za 2:1.

U 83.minuti nesmotrena reakcija mladog Jovana Motike, koji je oborio Amera Hiroša. Igrač Mladosti je bio siguran sa bijele tačke i donio je izjednačenje 2:2.

Kapiten Mladosti je zatim sjajnim golom donio novi preokret ovaj put u korist domaćeg tima. U šesnaestercu je sjajno zahvatio loptu i pogodio rašlje.