Mina napravio PROMAŠAJ KOLA, možda i cijele sezone u španskoj La Ligi (VIDEO)

Utakmica 19. kola španske La Lige između Valensije i Valjadolida, koja je završena 1:1, obilovala je uzbuđenjima, ali ga je obilježio i veliki promašaj prvotimca domaćih Santija Mine.

On je bio sam pred praznim golom gostiju, ali je nespretno išao na loptu i poslao je pored gola, što se može vidjeti na 0:51 sljedećeg snimka.

Pored toga “Šišmiši” su promašili i penal, jer je Đordi Masip u 54. minutu odbranio udarac Rodriga Morena, zatim je na loptu naletio Mina nad kojim je i napravljen prekršaj, međutim i njegov udarac je zaustavio čuvar mreže gostiju, ali su gledaoci na kraju ipak vidjeli dva prelijepa gola.

Prvo je Dani Pareho sjajnim udarcem u 71. minutu poslao loptu pod prečku gola gostiju, a 11 minuta kasnije na drugoj strani Ruben Alkaraz je iz slobodnog udarca pogodio gornji desni ugao gola Valensije.