Mišeljić: Naredni cilj titula u WABA ligi

Košarkašice Crvene zvezde osvojile su treću vezanu titulu u šampionatu Srbije a veliki doprinos uspjesima tima dala je Trebinjka Milina Mišeljić.

FOTO KSS /PROMO

Nakon povrede ona se ove sezone vratila u tim i na kraju je osvojila „duplu krunu“ sa beogradskim timom i igrala finalni turnir ABA lige. U finalu je Zvezda sa 3:0 u seriji savladala novosadski 021.

-Iako djeluje da smo do trofeja došli lako, posebno u finalnoj seriji nije uopšte bilo tako. Odigrali smo 45 mečeva tokom sezone, ali je najvažnije da smo na kraju ispunili ciljeve . Osvojili smo duplu krunu, vezali treću titulu u šampionatu Srbije i ostaje samo žal za WABA ligom. Nažalost na finalnom turniru nismo imali sreće i tad smo bili u lošijoj formi. Zadovoljna sam svojom sezonom, posebno kad se zna da sam izašla iz povrede i vjerujem da ću u narednoj biti još bolja- istakla je Trebinjka koja igra na poziciji krilnog centra.

Košarkašica će i naredne sezone igrati za beogradski tim.

-Ova ekipa je na okupu već tri godine i moja želja je da što više košarkašica ostane na okupu jer smatram da možemo napraviti dodatni iskorak.To bi bio napad na titulu u regionalnom takmičenju. Imam ugovor sa Zvezdom i sigurno ću i naredne godine biti u timu dodala je Mišeljićeva.