MITROVIĆ KAO NA TRACI Reprezentativac Srbije trese mreže po navici (VIDEO)

Imao je Fulam na papiru teško gostovanje, ali je rutinski porazio Birmingem sa čak 4:1.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je nastavio gol seriju sa dva pogotka, te je drugi na listi strijelaca Čempionšipa sa već šest golova.

Sem toga, Mitar je lansirao svoj tim na vrh tabele jer Fulam na otvaranju sezone ima pet pobjeda i po jedan poraz i remi, te je ispred Vest Bromvič Albiona, Bornmuta i Koventrija. Denis Odoi je načeo Birmingem već u 10. minutu, da bi u smiraj prvog poluvremena prednost duplirao Aleksandar Mitrović iz kaznenog udarca.

Hari Vilson je na asistenciju Natanijela Šalobe povisio na 3:0, da bi opet mrežu zatresao Mitrović na sedam minuta do kraja utakmice pošto je dobro ispratio napad nakon što je odigrao pas, dobio povratno dodavanje i sa desetak metara matirao Crnogorca Matiju Šarkića.

Birmingem je do kraja iz penala preko Troja Dinija postigao utešni gol, koji nije bio dovoljan čak ni da se poraz ublaži.

Inače, Aleksandar Mitrović danas, proslavlja rođendan.