MITROVIĆ NE STAJE Sa dva gola Srbin donio Fulamu pobjedu protiv Svonsija

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović nastavio je sa maestralnim partijama u dresu Fulama. Napadač “orlova” postigao je dva gola na utakmici Fulama i Svonsija, i to u prvom poluvremenu. Tako je zahvaljujući njemu Fulam stigao do nove gostujuće pobjede, a na kraju je bilo 2:1.

MITROVIĆ NE STAJE  Sa dva gola Srbin donio Fulamu pobjedu protiv Svonsija

Mitrović je bio precizan u 22. i 43. minutu i Fulamu donio prednost od 2:0 na gostovanju Svonsiju.

Srbin je drugim pogotkom stigao do cifre od 15 golova u dosadašnjem dijelu Čempionšipa i osamostalio se na prvom mjestu liste strijelaca.

Prvi gol došao je poslije nesreće Kamare, koji je pogodio prečku. Lopta se odbila do Mitrovića koji je pokupio odbitak i imao lak posao.

Kod drugog pogotka bivši napadač Partizana imao je “sreće” jer je loptu potpuno promašio Onoma.

Mitrovićev saigrač je promašajem zbunio odbranu velškog tima, a Srbin je iz izuzetno povoljne situacije bio neumoljiv.

Do kraja utakmice Svonsi je preko Bjersa smanjio na 2:1, ali zahvaljujući magičnom Srbinu Fulam stigao do novog trijumfa.