Mitrović probio "bunker" Paragvaja

Fudbalska reprezentacija Srbije je u prijateljskoj utakmici u Kruševcu savladala Paragvaj 1:0 golom Aleksandra Mitrovića u finišu meča.

Međutim, kombinovani tim “orlova” je prikazao lošu partiju i u drugom dijelu nije uspjevao sve do finiša da probije odbranu gostiju iako su imali fudbalera više. Paragvaj je igrao “bunker” većim dijelom meča i na njega domaći nisu imali rješenje.

U prvom dijelu su obje selekcije imale nekoliko šansi. Najbolju za Srbiju je propustio Adem Ljajić koji je u 25. minuti pogodio prečku.

Gostima je u 42. minuti poništen pogodak, kome je prethodio faul Morela nad Kolarovim.

Paragvaj je u 53.minuti ostao sa igračem manje kada je Almiron zaradio drugi žuti karton. Dva minuta kasnije pokušao je Radonjić. U 77 .minuti Adem Ljajić je sjajno prošao , dobro šutirao i bila je to jedna od rijetkih šansu na ovom meču.

U finišu napokon gol! Milan Rodić je dobro centrirao a Aleksandar Mitrović pogodio za pobjedu.