MITROVIĆ REŠETA MREŽE Nova dva gola za reprezentativca Srbije

Aleksandar Mitrović, srpski fudbalski reprezentativac je nezaustavljiv, nastavio je da rešeta mreže protivnika na ostrvu.

Postigao je nova dva gola za Fulam, sada u pobjedi na gostovanju Notingem Forestu 4:0 u Čempionšipu.

Tako je već stigao do brojke od nevjerovatnih 15 pogodaka na 14 utakmica u tom takmičenju, u kojem je već bio najbolji strelac, a čini se i da će ove sezone (pet više imao od drugog Breretona).

Sada je na gostovanju kod “šumara” bio strelac u 58. minutu, a onda i devet minuta kasnije kada je realizovao penal.

Prethodno je u sedmom Spens postigao autogol, a Kebano u 61. minutu pogodio kompletirajući “četvorku”.

Londonski tim je ostao na drugom mjestu, koje vodi nazad u Premijer ligu, sa pet manje od lidera Bornmuta i jedan više od VBA.