MLADOST BEZ ŠANSI Olimpijakos slavio u Brčkom za 65 minuta

Odbojkaši Mladosti poraženi su od grčkog Olimpijakosa rezultatom 3:0 (25:14, 25:11, 25:16) u utakmici 1. kola kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona.

Mladost je od samog početka meča, iako je domaćin, igrala podređenu ulogu. I u prvom i u drugom setu Brčaci su uspjeli samo da dva puta, i to na početku, izbore nerješen rezultat. U trećem su počeli nešto Hrabrije, poveli sa 4:2 ali to je bilo sve što su uradili jer su gosti iz Atine u nastavku preuzeli stvari u svoje ruke i došli do lake pobjede.

Olimpijakos je na ovaj način došao na korak do plasmana u narednu rundu. Za bilo šta drugo trebalo bi da se dogodi pravo čudo, jer bi Mladost za zlatni set trebalo da dođe do pobjede od 3:0 ili 3:1 u drugom meču.

Revanš je na rasporedu 13. oktobra u Atini.