Nastavlja se prepucavanje Zrinjskog i Leotara: Teren je bio neregularan?! (FOTO)

Mnogo se prašine diglo nakon jučerašnje utakmice između Leotara i Zrinjskog. Meč je završen rezultatom 1:1, a nakon utakmice je došlo i do sukoba između dva tima, a sada gosti tvrde da je teren bio neregularan.

Navijači Zrinjskog dijele fotografiju koju je prije utakmice napravio neko od članova stručnog štaba Zrinjskog.

Teren stadiona u Trebinju je već duži niz godina u jako lošem stanju, a navijači Zrinjskog su objavili fotografiju na kojoj sumnjaju na ispravnost terena. Po prikazanom markiranje terena ili postavljanje gola nisu  po pravilima.

Nemanja Bilbija je Zrinjski doveo u vodstvo u 11. minuti, a konačnih 1:1 i veliki bod Leotaru donio je nekadašnji igrač Mostaraca Haris Handžić u 40. minuti.

Tokom pres konferencije nakon utakmice član Leotara je prekinuo presicu i tražio od Jakirovića odgovor zašto Bilbija psuje i vrijeđa domaćine “zbog nedostatka tople vode”.

Nakon utakmice ispred svlačionica došlo je do verbalnog, a potom i fizičkog sukoba između kapitena Leotara, Đoke Milovića i trenera Zrinjskog Sergeja Jakirovića. U sve to su se uključili treneri i igrači Leotara.

Trener Zrinjskog je danas za Avaz komentarisao dešavanja nakon meča.

-Kada sam izašao iz autobusa da pozovem igrače da krenemo, a u međuvremenu su im podijeljeni sendviči, Miloviću sam rekao, “Šta ti je, gotova stvar”. Takođe, podsjetio sam ga da me je vrijeđao i na prethodnom našem gostovanju, a on je odgovorio, “Ja ću ovo, ja ću ono…” Kada sam mu došao blizu, on me odgurnuo, a kada su to vidjeli ovi moji, odmah su reagovali. Ponavljam, klub će izdati saopštenje. Nama može prići ko god hoće, i napasti nas – zaključio je Jakirović piše reprezentacija.ba