NESLAVAN REKORD Real izgubio na svom terenu od Levantea, igrali 481 minutu uzastopno bez gola

Fudbaleri Real Madrida izgubili su na svom terenu od Levantea 2:1 u utakmici Primere i postavili neslavan rekord kluba od čak 481 minutu uzastopno bez gola.

FOTO TANJUG/AP

Šampion Evrope produbio je krizu trećim uzastopnim porazom, a četvrtim u posljednjih pet mečeva, a da stvar bude lošija u 113 godina dugoj i svijetloj istoriji zabilježen je rekord koji je prekinuo Brazilac Marselo pogotkom u 72. minutu.

Prethodno, strijelci za Levante bili su Morales u 6. i Roher u 13. minutu iz penala za veliki trijumf.

Fudbaleri Reala golgeterski post imali su protiv Sevilje (0:3), madridskog Atletika (0:0), moskovskog CSKA (0:1) i Alavesa (0:1), zbog čega je pred smenom trener Ðulen Lopetegi posle samo nekoliko meseci.