NESVAKIDAŠNJI NAČIN DA IZRAZE BIJES Igrači statirali na terenu dok nisu primili DVA GOLA

Nesvakidašnje scene viđene su na utakmici između Verakruza i Tigresa u fudbalskog prvenstvu Meksika. Naime, domaći igrači nisu primili platu nekoliko mjeseci te su praktično statirali na terenu nekoliko uvodnih minuta, što nije zbunilo goste koji su brzo postigli dva pogotka.

Na kraju je bilo 3:1 za Tigres. Ipak, fudbaleri Verakruza nisu bili zadovoljni takvom reakcijom gostujućih igrača za vrijeme njihovog protesta.

Znali su da ćemo stajati tri minute, to im je rečeno – rekao je bek Verakruza Karlos Salcido.

Gosti su se branili tvrdnjom da je “bojkot trebao trajati samo jednu minutu”.

– Rekli su nam da će stati samo na minut, na kraju je bilo tri – rekao je Tigresov igrač Gvido Pizaro.

Verakruz je na kraju tabele, bez pobjede u 13 mečeva. Njegovi su fudbaleri ironično aplaudiralli gostima po završetku utakmice. Tigres je treći, sa tri boda zaostatka za vodećim.