NI "Š" OD ŠAMPIONA Najteži poraz Borca u Premijer ligi BiH (FOTO, VIDEO)

Derbi je prilika da se prekine loša serija i poboljša poljuljana atmosfera, to su večeras mogli da urade igrači Borca, ali…

Doživjeli su Banjalučani najteži premijerligaški poraz na svom terenu, Zrinjski je slavio sa 5:1, a domaći tim nije pokazao ni “Š” od šampionske igre iz prošle sezone.

Dvije greške Đorđa Ćosića omogućile su Karlu Kamenaru u 29. i Ivanu Bašiću šest minuta kasnije da zatresu mrežu.

Loša reakcija Aleksandra Subića u 40. minutu pružila je Mariju Tičinoviću šansu da istrči kontru i po treći put zatrese mrežu crveno-plavih.

Kakvu takvu nadu Borcu donio je kapiten Stojan Vranješ u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, ali je košmarna noć domaćih nastavljena u drugom poluvremenu.

Bivši fudbaler Banjalučana Nemanja Bilbija je u 56. minutu postigao četvrti gol za goste, a očajnu igru domaćeg tima upotpunio je autogol Marka Jovanovića u nadoknadi vremena.

Skandiranja navijača “Je*em te fudbale” i “Marš iz Borca” dovoljno govore o igri aktuelnog šampiona.