NIŠTA OD IZNENAĐENJA Novi poraz crno-bijelih

Košarkaši Partizana poraženi su od Lokomotive Kuban rezultatom 74:67 u utakmici 3. Kola grupe F Top 16 faze Evrokupa.

Domaći tim bolje se snašao na otvaranju utakmice pa je nakon deset minuta igre imao prednost od dva poena (19:17), da bi se ova prednost na poluvremenu popela na plus sedam 37:30.

Nakon tri i po minuta u trećoj dionici Crno-bijeli dolaze do izjednačenja (40:40), a ovo je bio nagovještaj da bi se protiv lokomotive, koja je bez pobjede u TOP 16 fazi, možda nešto moglo i uraditi. Ponovo je domaći tim digao prednost na tri razlike, a onda, prvi put u nastavku, Crno-bijeli dolaze do vođstva i to koševima Jankovića i Pejdža.

Iz rezultatske klackalice, na kraju ove dionice, ponovo je tim Lokomotive izašao kao Pobjednik i u odlučujućih deset minuta ušao sa prednošću od pet poena (54:49). Ovu prednost domaći tim je sačuvao do kraja pa je Partizan doživio svoj drugi neuspjeh.