NOVA SEZONA, STARI PROBLEMI Košmar se nastavlja, Junajted opet pokleknuo

Fudbaleri Brajtona pobijedili su Mančester Junajted u gostima sa 2:1, dok su Lester i Brentford odigrali 2:2.

U crvenom dijelu Mančestera se nastavlja ista priča i izgleda da definitivno nije do trenera. Erik Ten Hag je neslavno započeo mandat na “Old Trafordu”.

Junajted je bio nemoćan, kao i u većem dijelu prošle sezone. Opasni Brajton ga je dva puta surovo kaznio u prvom poluvremenu preko sjajnog Paskala Grosa. Odbrana Junajtda je naivno ispala u 30.minuti, Velbek je izbjegao ofsajd, našao Grosa,

De Hea je devet minuta kasnije ponovo izvadio loptu iz mreže, a strijelac je ponovo bio Gros.

Ulaskom Ronalda krenuo je i veliki pritisak na Brajton, koji je brzo urodio plodom.

Domaćin je smanjio na 1:2 u 68. minutu. Bio je čudan gol, koji je pao poslije meteža u petercu Brajtona. Na kraju je Mekalister postigao autogol, a sve zasluge idu Dalotu.