OBEĆAVA DRUGAČIJI MEČ Emeri: Napatićemo Liverpul u revanšu

Viljareal je poražen u prvom meču polufinala Lige šampiona, ali u španskom timu se ne predaju i najavljuju uzbudljiv revanš.

Liverpul je zasluženo slavio 2:0, mogao je i do ubjedljivijeg trijumfa. Španski tim je imao samo jedan šut i to van van okvira gola.

-Ne možemo da se žalimo niti da prigovaramo na pobjedu Liverpula, jer su je zaslužili i bili su bolji. Prvo poluvreme je bilo dobro u defanzivi, ali nismo ništa uspjeli u napadu. Drugo poluvrijeme su nastavili da nas pritiskaju i zaslužili su da daju gol. Na kraju tih 2:0 je dobar rezultat za njih, za nas naravno nije, ali nastavićemo da sanjamo i pokušamo da mnogo više uradimo na našem stadionu- rekao je Unai Emeri.

Trener Emeri obećava drugačiju igru u revfanšu.

-Ta utakmica će biti potpuno drugačija od ove večeras. Veoma je važno na našem stadionu, pred našim navijačima promijenimo nešto, možda i taktički. Uvjerićete se da će oni u revanšu mnogo više napatiti i da neće biti kao u prvom meču- poručio je Unai Emeri.