OKRŠAJ SRBA PRIPAO MARJANOVIĆU Trijumf Dalasa, Jokić i Dončić ubacili po 38, Bobijevih 12 poena (VIDEO)

U uzbudljivoj utakmici ekipa Dalasa je stigla do gostujuće pobjede nad Denverom od 124:117 poslije produžetka.

Tako je okršaj srpskih centara pripao Bobanu Marjanoviću koji je imao dosta zapaženu ulogu na ovom meču i za nešto više od 16 minuta igre ubacio je 12 poena (5/7 za dva, 2/2 slobodna bacanja) i imao tri skoka.

Najefikasniji u timu Maveriksa bio je Luka dončić sa 38 poena čemu je dodao 13 asistencija i devet skokova, Dorian Fini-Smit i Džoš Ričardson su postigli po 14, a Tim Hardavej Džunior 11 poena.

Nikola Jokić je u posljednjoj sekundi četvrte četvrtine pogodio za produžetak (109:109), a susret je završio sa 38 poena (10/21 za dva, 4/10 za tri, 6/10 slobodna bacanja), 11 skokova, četirti asistencije i dvije “krađe”.

Džamal Marej je ubacio 21, Geri Heris 15, Monti Moris 11, a Džamajkl Grin 10 poena.

Ostali rezultati: Bruklin – Filadelfija 122:109, Memfis – Klivlend 90:94, LA Lejkers – San Antonio 109:118, Portland – Minesota 135:117.