"Ovo je već 5. put" Đoković se svađao sa sudijom zbog problema sa tehnologijom (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković odigrao je svoj prvi meč na ovogodišnjem Rolan Garosu protiv Aleksandra Kovačevića, ali je početkom trećeg seta došlo do nervoze i rasprave sa sudijom.

Đoković je prilično lako savladao Amerikanca sa 3:0, ali je u trećem setu Kovačević uspio da pruži jak otpor Novaku i odvede set u taj-brejk koji je Novak riješio u svoju korist.

Naime, problem je nastao zbog mreže i tehnologije koja je očigledno imala određeni problem.

Iako lopta nije zakačila mrežu prilikom servisa, zvuk se uključivao kao da jeste, a u jednom momentu je Novaka to izvelo iz takta, pa je popričao sa sudijom i upitao u čemu je problem.

– Ovo se dešava već peti put u meču. Molim vas pogledajte tehnologiju – rekao je Novak.

Nakon Novakove intervencije sudija je rekao da će isključiti tehnologiju za mrežu do kraja meča, jer ona očigledno nije bila funkcionalna i često je griješila.