PARTIZAN LAKO DO POBJEDE U ZADRU Tim iz "grada košarke" tone ka drugoj ligi

Košarkaši Partizana pobijedili su Zadar rezultatom 72:57 u utakmici 6. kola koja je odigrana u Dvorani “Krešimir Ćosić” u Zadru.

Nakon početnog vođstva Zadra sa 2:0 Partizan je napravio seriju od 8:0, uzvratio je Zadar na isti način a onda su crno-bijeli na odmor otišli sačetiri koša prednosti (18:14). Drugi period gosti su dobili sa devet koševa razlike, imali su prednost od 13 poena na poluvremenu, pa je bilo jasno da će osnijeti pobjedu iz Zadra.

U nastavku utakmice Partizan je kontrolisao igru i rutinski došao do trijumfa. U ovom meču za tim iz Beograda debiotvao je Dušan Miletić.

U timu Zadra Brajan Alen je postigao 16 poena i bio je najefikasniji igrač meča. Partizan je predvodio Markus Pejdž sa 14, a koš manje postigao je Ognjen Jaramaz.