PARTIZAN MAKSIMALAN Prvenac Lutovca, Terzić se nameće

Fudbaleri Partizana zadržali su maksimalan učinak i nakon petog kola jer su u Lazarevcu savladali Kolubaru 4:0.

Poslije prvog poraza u sezoni, Partizan je ipak uspio da se oporavi i u kombinovanom sastavu da slavi.Seriju golova otvorio je Aleksandar Lutovac u 11. minutu, što je njegov prvi gol u crno-belom dresu.

Međutim,već u 25. minutu morao da izađe iz igre i zamijenio ga je Lazar Marković. Do poluvremena Partizan je postigao još jedan gol a strijelac je bio mladi Nikola Terzić.

U drugom poluvremenu Rikardo Gomeš je sa dva gola u 52. i 56. minutu riješio pitanje pobjednika

Ovom novom ubjedljivom pobedom Partizan se vratio na čelo tabele sa 15 bodova, dva više od Crvene zvezde i TSC, koji ima i utakmicu više.