Partizan protiv Burga PAO U ZAVRŠNICI: Skrab pogodio TRI SEKUNDE prije kraja

Košarkaši Partizana poraženi su rezultatom 73:71 od Burga u 10. kolu Evrokupa.

Burg je pobijedio košem Tomasa Skraba u posljednjoj sekundi meča, pa je Partizan još jednom položio koplja u neizvjesnoj završnici.

Nakon deset minuta gosti su imali pet poena viška (26:21), a Burg je do poluvremena smanjio na samo koš zostatka 41:40.

U odlučujuću četvrtinu Partizan ulazi sa tri poena viška. Na minut i 40 sekundi do kraja, crno-bijeli su koševima Rašona Tomasa poveli sa 71:69.

Domaći tim je izjednačio košem Anđušića, a onda je Skrab pogodio tri sekunde prije kraja meča.

Najefikasniji na meču bio je košarkaš Burga Danilo Anđušić sa 16 poena, koš manje postigao je partizanov Rašon Tomas.

Partizan i Burg su već obezbijedili plasman u narednu fazu takmičenja i ova utakmica nije bila od velikog rezultatskog značaja.

Oni su se borili za što bolje mjesto u grupi, a s obzirom da su crno-beli izgubili prvi meč u Beogradu, jurili su pobjedu i osvetu do koje nisu došli.

Partizan će gotovo sigurno završiti kao četvrti tim u grupi.